polyfunkčný objekt v Ilave

left
right

Realitná kancelária so sídlom v Dubnici nad Váhom Vám ponúka na predaj polyfunkčný areál v Ilave postavený v roku 2002. 

Celková rozloha nehnuteľnosti je 5.478 m2, úžitková plocha je 1.041 m2 / dve podlažia. 
Objekt má k dispozícii všetky siete, alarm systém, plynové kúrenie, elektronické otváranie dverí do areálu. V objekte môže naraz parkovať až 30 osobných, alebo 20 nákladných vozidiel. Predná časť objektu je zaasfaltovaná, zatrávnená a upravená, zadná časť objektu je pripravená na prípadnú dostavbu ďalšej polyfunkčnej budovy, či haly. 

Samotná budova objektu je rozdelená na viacero využiteľných častí. Je postavená na monolitických betónových pásoch, zvislé konštrukcie sú murované, železobetónové stropy, strechu tvorí asfaltový šindeľ. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, v budove sa nachádza dvakrát železobetónové schodisko, fasáda budovy je obložená kameňom. Okná sú z europrofilov, s vákuových zasklením. 

Prízemie je zasklené hliníkovými profilmi. Na podlahách je kombinácia PVC krytiny a dlažby. Na prízemí sa nachádza pracovná hala a sklad. Poschodie pozostáva z troch samostatných funkčných jednotiek. Jednu časť tvoria sprchy a šatne, druhú časť tvorí kancelársky priestor (pozostáva z 3 samostatných kancelárií, príjmacej miestnosti s kuchynkou, zasadačky pre 20 ľudí a skladového priestoru pre kancelárske potreby a 2 toalety). Tretiu časť tvorí samostatná bytová jednotka, ktorá sa dá využiť ako ďalšie kancelárske priestory (tvoria ju ďalšie 3 kancelárie, kuchyňa, sprcha a toaleta). Súčasťou areálu je samostatná budova – vrátnica s rozlohou 41 m2. Info o cene v RK.

Pre viac informácií kontaktujte:
Ing. Mgr. Žofia Turčanová, 0908 099 036
Mgr. Jana Drahošová, 0903 267 111

Maklér: 
Tel.číslo: 
0903 267 111
E-mail: 
jana.drahosova@gmail.com
Meno a priezvisko: 
Mgr. Jana Drahošová
Tel.číslo: 
0908 099 036
E-mail: 
zofia.turcanova@gmail.com
Meno a priezvisko: 
JUDr. Ing.  Žofia Turčanová