PREDANÉ-rodinný dom, Dubnica nad Váhom

left
right

Realitná kancelária Benavia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v lukratívnej vilovej štvrti Háje, v meste Dubnica nad Váhom.
Rodinný dom je riešený ako dvojpodlažný s obytným prízemím, podkrovím a technickým suterénom s pristavanou garážou. Nachádza sa na rovinatom pozemku o veľkosti 935 m2, z toho zastavanú plochu tvorí 139,5 m2 a úžitkovú plochu 274,9 m2. Na pozemok je vjazd priamo z príjazdovej komunikácie do garáže. 
Rodinný dom je pôdorysných rozmerov 10 x 10 m plus 4 x 9 m garáž. Konštrukcia stavby/murivo je z tehál POROTHERM, zateplená polystyrénom, so sedlovou strechou stavby z betónových škridiel BRAMAC. 
Hlavný vstup do rodinného domu vedie cez kryté závetrie predlženým krovom, ktorým je zároveň prekrytá aj vysunutá garáž. 
Dispozične je rodinný dom vhodne a veľmi prakticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza vstup z hlavnej chodby priamo do obývacej izby a jedálne s kuchyňou s prístupom na terasu, WC a technická miestnosť s východom na záhradu. 
Z chodby vedie otvorené schodište do podkrovia aj suterénu. Podkrovnú časť tvorí spálňa, dve detské izby, pracovňa, oddelené WC a kúpeľňa. V suteréne sa nachádza hobby miestnosť, technická miestnosť a skladové priestory.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Juhozápadná orientácia výhodou. Info o cene v RK.

Teším sa na spoločnú obhliadku!

KONTAKT:
Mgr. Jana Drahošová, 0903-267-111

Maklér: 
Tel.číslo: 
0903 267 111
E-mail: 
jana.drahosova@gmail.com
Meno a priezvisko: 
Mgr. Jana Drahošová
Tel.číslo: 
0908 099 036
E-mail: 
zofia.turcanova@gmail.com
Meno a priezvisko: 
JUDr. Ing.  Žofia Turčanová